Час роботи: 8.00 - 16.00

Час роботи: 8.00 - 16.00


moc.liamg%40kiloruen

Image placeholder

Лікування епілепсії

Чи можна вилікувати епілепсію?

Так. У більшості пацієнтів при правильному лікуванні може не бути нападів протягом усього життя. Цьому також сприяє те, що пацієнт дотримується режиму сну і харчування та уникає провокаторів нападів (алкоголь, наркотики, паління, деякі ліки тощо). 

Які причини епілепсії і типи епілептичних нападів?

        Насправді існує багато видів епілепсії. Тому відповідь на питання чи можна вилікувати епілепсію залежить від того, яка причина епілепсії і які типи епілептичних нападів у пацієнта. Серед різних причин епілепсії — спадковість, інсульти, перенесені травми або інші захворювання головного мозку, порушення обміну речовин. Напади також можуть бути різні: із втратою свідомості або без втрати свідомості, зі судомами чи без судом.

Як ми діагностуємо і лікуємо епілепсію?

      Для того щоб правильно лікувати, необхідно правильно діагностувати. Ми застосовуємо електроенцефалографію (ЕЕГ) та відео-ЕЕГ моніторинг (коли під час запису ЕЕГ проводимо відео-спостереження за тим, що відбувається з пацієнтом, в тому числі і за нападом). Далі ми призначаємо пацієнту індивідуальне медикаментозне лікування. При необхідності спрямовуємо пацієнта на хірургічне лікування.

Як нас знайти

Медична практика "НейроЛік"

Location illustration photo

Павленківська площа, 3-В, м. Полтава

+ 38 097 242 0098

moc.liamg%40kiloruen

Made with