Час роботи: 8.00 - 16.00

Час роботи: 8.00 - 16.00


moc.liamg%40kiloruen

Image placeholder

ЕНМГ (стимуляційна) та ЕМГ (голчаста)

Для чого ми проводимо електронейроміографію?

ЕМГ використовується для діагностики уражень периферичної нервової системи на різних рівнях, включаючи м’язи, нервово-м’язові сполучення (синапси), нерви, нервові сплетення, а також корінці та сегменти спинного мозку.

Електроміографічне обстеження включає в себе дві основні методики: стимуляційна електронейроміографія (ЕНМГ) і голкова електроміографія (ЕМГ).1. При проведенні ЕНМГ ми стимулюємо нерви в різних ділянках, де вони проходять на руках/ногах, щоб визначити місце та характер їх ураження. Електричні стимули невеликої сили і не викликають больового відчуття. В середньому дослідження триває 30 хвилин.2. ЕМГ проводиться без використання електричного струму. На невелику глибину у ваш розслаблений м'яз вводиться тонкий одноразовий голковий електрод. В момент уколу відчувається легкий біль, схожий зі звичайною внутрішньом'язовою ін'єкцією. В залежності від поставлених задач буде досліджено від 3 до 6 м'язів. В середньому дослідження триває 30-40 хвилин.

В нашій клініці доступні такі послуги:

ЕНМГ (стимуляційна)

Діагностуємо ураження окремих нервів (мононевропатії тунельні, травматичні), поліневропатії, міастенію (втомлюваність м’язів).

ЕНМГ розширена (стимуляційна+голкова)

Діагностуємо ураження м’язів (міопатії), сегментів спинного мозку (мієлопатія), сплетень (плечового та поперково-крижового) та спинно-мозкових корінців (радикулопатія).

ЕМГ за БАС протоколом

Діагностуємо боковий аміотрофічний склероз, спінальні м’язові атрофії.

Як нас знайти

Медична практика "НейроЛік"

Location illustration photo

Павленківська площа, 3-В, м. Полтава

+ 38 097 242 0098

moc.liamg%40kiloruen

Made with